„Jesteście parą w życiu i w pracy”? Wiele razy słyszeliśmy to pytanie i musimy przyznać, że jest jednym z naszych ulubionych. Dobrze się ze sobą czujemy
i uzupełniamy w działaniach. Już nie raz przekonaliśmy się, że razem jesteśmy o wiele lepsi i tworzymy zgrany duet. Bycie ze sobą na wielu płaszczyznach wzbogaca nasz związek i ułatwia życie, a możliwość pracy we dwoje dodaje energii.
Jednak pomył na założenie firmy zrodził się z połączenia naszych pasji do tworzenia obrazu. Mówią, że największymi szczęściarzami są Ci, którzy potrafią odnaleźć swoje pasje i uczynić z tego zawód. Nam udało się to do kwadratu. Specjalizujemy się w fotografii i filmie ślubnym, a dzięki temu, że rozumiemy się bez słów możemy tworzyć spójne projekty płynnie łączące zdjęcia i wideo. To nasz przepis na Waszą piękną historię. Oboje kochamy to, co robimy, ale równie mocno rodzinne podróże, spokój lasu, relaksujący klimat polskiego morza i greckie słońce.
A jak pracujemy?

Paweł jest niesamowicie zorganizowany i skrupulatny i choć czasem się na to wkurzam, to jeśli mam być szczera, lubię tą pewność.., że zadba o każdy szczegół
i gdy pracujemy razem wiem, że wszystko pójdzie „o tak”! Paweł to także mój mózg techniczny! Zawsze na czasie z nowinkami, które ułatwiają nam pracę i jeszcze jedno, „wisienka na torcie”, mój mąż potrafi zauważyć tak niebanalny kadr, że zaskakuje nawet mnie.
Ewelina w naszym duecie jest zawsze na froncie, to Ona robi „pierwsze wrażenie”
i buduje przyjazną atmosferę, która często przeradza się w długotrwałe relacje.
Jest osobą, która potrafi uspokoić i powiedzieć miłe słowo. Kocha rozmawiać, śmiać się i działać na pełnych obrotach. Uważnie słucha, dzięki czemu doskonale wyczuwa gust i smak „klienta”, tworząc niesamowicie naturalne obrazy. Jej profesjonalizm sprawiła, że nie tylko pracuje się z Nią komfortowo, ale również tworzy się przestrzeń na uczucia i emocje, które widać na zdjęciach.
Przez to, że jesteśmy razem, powstaje wartość dodana. Stanowimy zgrany zespół,
a wspólna praca jest pozytywnym dopełnieniem naszej codzienności.
Tyle o nas razem i każdym z osobna. Jeśli chcesz wiedzieć jak nas widzą i piszą inni zajrzyj do zakładki ZAUFALI NAM
Zapraszamy!